درباره گروه مهندسی پزشکی تون طب

درباره ما

گروه مهندسی پزشکی تون طب با هدف ارائه خدمات تعمیر و نگهداری تجهیزات پزشکی به حوزه بهداشت و درمان و جامعه محترم پزشکی کشور تأسیس و با بهره مندی از تجارب ارزنده  تیم تعمیراتی خود و فراگیری تکنولوژی روز دنیا آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیرات تخصصی تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی، آزمایشگاهی، لیزر و تصویر برداری می باشد.

تعمیر دستگاههای پیشـــرفته تصــــویر برداری، سی تی اسکن و رادیولوژی، سونوگرافی، اکو قلب، تجهیزات بیمارستانی و اتاق عمل شامل مانیتورینگ علائم حیاتی، ونتیلاتور، بیهوشی، ابزارجراحی و…، آزمایشگاهی، دندانپزشکی، لیزر زیبائی و زائد از جمله حوزه های فعالیت ما است.

تعمیر و نگهداری تجهیزات پزشکی
تیم تون طب

نقاط قوت و قابل اتکا گروه تون طب

بهره مندی از تیم کامل و مجرب تعمیراتی در حوزه الکترونیک، شبکه ارتباط و فناوری اطلاعات ، هیدرولیک، پنوماتیک و برق قدرت، سرعت عمل در عین دقت در انجام پروژه های تعمیراتی با بهره مندی از تجارب سی ساله متخصصان خود از جمله نقاط قوت گروه مهندسی پزشکی تون طب است.

کاتالوگ گروه مهندسی پزشکی تون طب

با توجه به تحریم موجود در حوزه های مختلف من جمله تجهیزاتHIGH TEC پزشکی و مشکلات به وجود آمده برای حوزه درمانی کشور در خصوص تأمین اقلام مورد نیاز مردم، تعمیر و نگهداری تجهیزات موجود و به روز رسانی آنها در حد امکان،می تواند تا حدود زیادی نیاز حوزه درمانی کشور را برطرف سازد.

 درهمین راستا گروه مهندسی پزشکی تون طب با گردآوری توان تخصصی خود یا به تعبیر دیگر در این جنگ نابرابر جنگ اقتصادی، با گردآوری توان رزم خود توانسته است بار کوچکی از دوش حوزه درمانی در خصوص تجهیزات پزشکی بردارد.

 آماده به کار بودن تجهیزات پزشکی جهت ارائه خدمات به بیماران، مهمترین فاکتور در این حوزه بوده که کمک شایانی به امر تشخیص نموده و مکمل روش درمان وتشخیص پزشکی می باشد.